VRF klima projesi

102
VRF Klima Projesi

VRF klima projesi

VRF klima projesi, bu sistemlerin iç organizasyonuna hâkim firmalar tarafından alan tespiti neticesinde gerçekleştirilmektedir. Firmamız, ortam gereksinimleri ve kişisel beklentiler üzerinden en ergonomik planlamayı hayata geçirir.

VRF klima projesi, profesyonellik ve teknik donanım gerektiren bir süreç. Öncelikle bu sistemlerin içeriğine bir göz atmak ve planlama sürecinde gerekli adımları tespit etmek gerekiyor.

VRF klima projesi nasıl yapılır?

Üretimde ve kombinasyon sürecinde kompleks bir tasarım faaliyeti bulunmaktadır. VRF klimalar, merkezî ve bireysel kontrol imkânını tek bir sistem tarafından sağlamaktadır.

Çok bölmeli yapılarda, her oda ve hücrenin iklimlendirilmesinde bir dış ünite kullanımı yeterli olacaktır. Bu üst düzey kazanım, modüler tasarımlarla sağlanabiliyor.

VRF klima projesi nedir?

Bu sayede ortamlarda hem dekoratif tamamlayıcı hem de yüksek kazanımlı iklimlendirme programı olarak tercih edilmektedir. VRF projelendirme süreci şu şekilde işlemektedir:

• Alan analizi ve hacim hesaplaması
• Ürün yelpazesi oluşturma
• Model ve marka tercihi
• Tesisat kurgusu
• Montaj ve kurulum

VRF klima projesi seçiminde dikkat edilecek hususlar nelerdir?

VRF klima projesinde en önemli ayak, marka ve model seçimidir. Bu süreç, sistemden alınacak verim açısından da büyük önem ihtiva eder. Öncelikle sistem kapasitesi ile yapı yüklerinin paralelliği dikkate alınacaktır.

Buna göre kullanılacak iç ünite sayısı da tercih edilir. Binanın kullanım amacı ve hizmet verdiği kitle de hesaba katılarak bir kombinasyon düşünülür. Düşük çaplı yapı segmentlerinde düşük kapasiteli dış ünitelere çeşitli iç ünite modelleri bağlanabilir.

VRF klima projeleri

Metrekare ve yapı hücre sayısı arttıkça kapasite değeri de yükseliş gösterir. Bu teknik analiz ve raporlar tamamlandıktan sonra markaların spesiyal üretimleri arasından tercih yapılabilir.

Burada da kullanıcı modları ve konforlu kontrol seçenekleri dikkate alınacaktır. Bireysel zevkler ve ünitelerin estetik değeri de kullanıcılar tarafından aktarılan bilgiler ışığında saptanabilir.

VRF Klima Projesi Yapan Firmalar

VRF klima projesi yapan firmalar; çeşitli fiyat seçenekleri ve hizmet politikaları ile müşterilere hitap etmektedir. Kapsamlı ve teknik donanım açısından belli bir seviyeyi karşılayan kuruluşlar, VRF kurulumunda da üst düzey bir hizmet sağlar.

ALYATEK, VRF klima proje hizmetinde neler vâdediyor?

Firmamız, yapı – sistem uyumluluğunda üst düzey bir tasarım süreci gerçekleştirir. Çözüm ortaklarımız, yerel ve küresel piyasada önde gelen üretici firmalardan müteşekkildir. Bina çözümlerinde uygun bütçeli hizmet sunumu yapan kurumumuzun, hızlı ve efektif montaj hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

VRF Klima Projesi

İstasyon mahallesi İstasyon Caddesi No:130/B 34940

TUZLAİSTANBUL 34960

Türkiye

Telefon: +902164941494
İkinci telefon: +902164942494
Faks: +902164940510
E-posta: info@alyatek.com.tr
URL: https://vrfsistemi.net