Toshiba VRF klima

85
Toshiba Vrf Klima
Toshiba Vrf Klima

Toshiba VRF klima

Toshiba VRF klima, mükemmel performans grafiğine sahip yeni nesil teknolojik HVAC programıdır. Marka; özel üretim stratejisiyle idealize edilmiş bir kullanıcı deneyimi sunar.

Sistemler kesintisiz ve ekonomik çalışma prensibine sahiptir. Yapısal ve bireysel güç gereksinimi, Toshiba VRF’lerle hassas bir şekilde sağlanır. Toshiba, inverter VRF serisiyle oldukça inovatif bir yaklaşım sergiliyor.

Toshiba VRF klima sistemleri

Toshiba VRF klima ,Tek bir dış üniteye 64 adet iç ünite bağlantı imkânıyla, komplike yapılarda eşsiz bir çözüm yaratıyor. Dış üniteler, yapısal yükler ve bina bölmeleri dikkate alınarak çeşitli kapasitelerde tercih edilebilir.

Sistem kapasitesi olarak 60 HP limitine kadar ulaşan modeller mevcut. İnverter kurgusunu vektör kontrolüyle sentezleyen marka, çok yüksek SEER ve SCOP değerlerine sahip. Bu nitelikli enerji etiketi sayesinde, bütçe dostu bir iklimlendirme vâdediyor.

Toshiba VRF klima fiyatları

Minimum enerji tüketimiyle maksimum konfor verimlilik ilkesi, markanın tüm seri ve modellerinde aslî prensip.Geniş frekans aralığında çalışma kabiliyeti olan yeni nesil ”Toshiba VRF klima”, çeşitli sistem eklentileriyle karşımıza çıkıyor.

Markanın güvenirlilik ve performans grafiğini yükseltmede kreatif çözümleri dikkat çekici. Bunlardan biri DLC kaplamalı bıçak. Bu sistem düzeneği, sürtünme katsayında düşüş sağlayarak daha konforlu bir kullanım sağlıyor.

Toshiba VRF Klima Katalog

Toshiba VRF klima sistemi, aktif hava yönetimi ile daha etkili bir dolaşım sağlamaktadır. Tüm fan sistemi ve flaplar, etkili ve yumuşak bir hava atışı gerçekleştirmek üzere çalışır.

Markanın geliştirdiği dört bıçaklı fan sayesinde bir devinimde aktarılan hava hacmi oldukça geniş limitlere ulaşır. Böylece daha uzak alanlar, daha yoğun ısıl kitlelere kavuşturulmuş olur.

Toshiba VRF klima arıza  kodları

Bu yeni sistem kabiliyeti, ısıtma ve soğutma operasyonlarının daha hızlı ve güçlü bir dinamizmde gerçekleştirilmesini sağlar. Fan sistemindeki gelişmiş tasarım, fan motorunun da daha güçlü bir mukavemette kurgulanmasını gerekli kılmıştır.

Böylece geniş çaplı fan kanatları, yüksek enerjili bir motor tarafından aktif edilir. Toshiba eşsiz hava akış verimi ile VRF deneyimini üst limitlere taşıyor.Markanın VRF çalışma prensibinde yer alan verim saptama kabiliyeti de dikkat çekici.

Toshiba VRF klima dış ünite

Toshiba VRF klima ,Bir dış üniteden sağlanacak performansı hesaplayan sistem, kompresör devrini en ideal seviyede ayarlar. Yük ihtiyacını sistematik olarak belirler ve eksiksiz bir iklimlendirme programı yaratır. T

üm bu dinamik ve yenilikçi sistem karakteri, çok daha düşük bir enerji tüketim politikasıyla üretilmektedir. Yıllık enerji ihtiyacında gözle görülür bir azalma gerçekleştirilir. Bütçesel avantajlara ek olarak markanın diğer bir avantajı, çevresel duyarlılığı yüksek dış ünite kataloğu.

Toshiba VRF sistem klima

Bu elegan tasarımlar, alan optimizasyonu ve atmosfere minimal etki ile yüksek beklentileri karşılayacaktır.Toshiba VRF klima sistemleri, esnek borulama kolay kurulum kazanımlarına sahip. Oldukça yüksek borulama limitleri, katlı ve bölmeli yapıların ihtiyacına hitap eder nitelikte.

İç üniteler arasındaki dikey limit 40 metreye kadar izin veriyor. 10-11 katlı bir binada bile bu sistemleri alternatif kurgu gerekmeden kullanmak mümkün. Dış ve iç ünitelerin dikey doğrultuda en uzak mesafesi 70 metreye kadar yükseltilmiş.

Toshiba vrf yedek parça

Toshiba VRF klima ,Büyük iş merkezleri ve kamusal yapılar için oldukça ideal bir çözüm. Global pazarda, çeşitli bina yüklerini verimli bir aktivasyon ile sağlayan Toshiba VRF’ler, geniş ürün yelpazesiyle de dikkat çekiyor. 4 mevsim eşit konfor ve ferahlık duygusu yaratan VRF seri ve modelleri, şık ve elegan tasarımlarla da kullanıcı memnuniyetini arttırıyor.

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır!Fluo vrf sistemleri 5 yıl garantilidir.

Toshiba Vrf Klima

İstasyon mahallesi İstasyon Caddesi No:167/B 34940

TUZLAİSTANBUL 34960

Türkiye

Telefon: +902164941494
İkinci telefon: +902164942494
Faks: +902164940510
E-posta: info@alyatek.com.tr
URL: https://vrfsistemi.net

Pazartesi 09:00 – 20:00
Salı 09:00 – 20:00
Çarşamba 09:00 – 20:00
Perşembe 09:00 – 20:00
Cuma 09:00 – 20:00
Cumartesi 09:00 – 20:00
Pazar 09:00 – 14:30
Pazartesi 09:00 – 20:00
Salı 09:00 – 20:00
Çarşamba 09:00 – 20:00
Perşembe 09:00 – 20:00
Cuma 09:00 – 20:00
Cumartesi 09:00 – 20:00
Pazar 09:00 – 14:30