Airfel Klima Hangi Marka?

Airfel Markasının sahibi olan Daikin Isıtma Ve Soğutma Sistemleri San.Tic A.Ş.

Airfel nerede üretiliyor?

Daikin Türkiye’nin Hendek’te bulunan 100.000 m üzerine 42.000 m² kapalı alana kurulu üretim tesislerinde Airfel markasının yanı sıra, Daikin markalı ürünlerinin üretimine de başlanmıştır.

Airfel Kombi yerli mi?

Airfel Markası Hangi Ülkenin? Airfel Türk markasıdır. Yalnız 2011 Temmuz ayından sonra bir Japon markası olan Daikin tarafından satın alınmıştır.

Airfel klima Inverter mi?

Airfel klima özelliklerinden birisi de inverter klima özelliğine sahip olması. Bu özelliği ile turbo gücü birleştiriyor. Hızlı ısıtma ve soğutma sağlayabiliyor. Hızlı ısıtma ve soğutma ortam ısısının istenilen dereceye daha çabuk gelmesini sağlıyor.

Airfel ne demek?

japon klima üreticisi daikin industries tarafından satın alınan ısıtma soğutma şirketi.

En iyi klima markası hangisi?

En İyi Klima Listesi

Sıra Model Ses Seviyesi
1 Airfel LTXN50U 40 dB
2 Daikin FTXP60L 30 dB
3 LG Dual Eco 12 27 dB
4 Baymak Elegant Plus 54 dB

En iyi kombi markası hangisi?

En iyi kombi markası olarak ülkemizde satışı yapılan yabancı markalar Vaillant Kombi, Viessmann, Bosch Kombi, Buderus diyebiliriz. Kombi içinde kullanılan malzemelerin kalitesi ve performansı diğer yerli markalara göre iyidir denilebilir. Genelde kombi ömrü daha uzun ömürlüdür.

You might be interested:  Klima Kış Ayarı Nasıl Yapılır?

Ayfer kombi kaç para?

9 Temmuz 2022 tarihinde Cimri.com’da yer alan 10 Airfel Kombiler modeli içerisinde en ucuz Airfel Kombiler fiyatı 7742.5 TL iken, en yüksek Airfel Kombiler fiyatı 13500.0 TL olarak sitemizde yer alıyor.

Artel hangi ülkenin?

APA göre, Orta Asya’daki en büyük ev eşyası üreticisi Artel Özbek şirketinin tanıtımı Bakü’de gerçekleştirildi.

Airfel klima hangi gaz kullanılır?

Airfel LTXN35U 12.000 Btu/h A++ Enerji 410 Gaz İnverter Klima.

Inverter klima ne demek?

Inverter klima ne demek diye merak edenler için bu soruya kısaca şu şekilde yanıt verebiliriz: Sürekli aynı kapasitede hava üfleyerek ısıtma ve soğutma yapan yüksek enerji tasarruflu cihazlardır. “Çevirici” anlamına gelen inverter sözcüğü bu klimaların çalışma prensibini adeta özetler.

Airfel klima nasıl çalışır?

Airfel Klimayı Isıtma Moduna Alma

  1. Klimanız kapalı durumda ise açmak için önce “açma/kapama” tuşuna basın.
  2. Ardından konum seçimi için “güneş” sembolü olan tuşa basmalısınız.
  3. Sıcaklık derecesini ayarlamak için “▼ ve ▲” tuşlarını kullanmanız gerekir.
  4. Fan hızını seçmek için “pervane sembolü” olan tuşu kullanabilirsiniz.

Airfel klimada cool ne demek?

Klimanın ‘cool modu’ nun anlamı soğutmadır. Klimanın cool modu yaz dönemlerinde kullanılır. Klima, cool modda ortamı soğutur, yani yaz aylarında ve sıcak günlerde klima cool mode durumunda çalıştırılır.

Doğalgaz LP ne demek?

LP Arıza Kodu Çözümü; Bu kodun anlamı kalorifer devresi düşük demektir ve su basıncı uyarısı vermektedir. Bu arıza kodu kalorifer tesisatında yer alan su basıncı 1 barın altına indiğinde gelmektedir.

Airfel Kombi a2 ne demek?

Kullanıcılar tarafından en çok sorulan arıza kodlarından birisi de Airfel kombi a2 hatası olarak bilinmektedir. Airfel kombi a2 hatası airfel markasına ait kombilerde Taze hava kamarasındaki limit termostatta hata, taze hava kamarasında aşırı ısınma olarak bilinmektedir.

You might be interested:  Araba Klima Gazı Nerede Doldurulur?

Airfel Kombi tasarruflu mu?

Airfel Kombi Modelleri

Yoğuşmalı kombi modelleri ile yıllık %20’ye ulaşan yakıt tasarrufu sağlıyor. Airfel yoğuşmalı kombiler içinde yer alan eşanjör sayesinde baca gazını yeniden kazanarak tekrardan yakıyor.

Airfel kombi kaç bar olmalı?

Kombinin ideal bir şekilde çalışması için kombinin basıncı bir buçuk (1,5) bar seviyesinde olması gerekir.

Airfel Doğalgaz nasıl kapatılır?

Airfel Ecofel YAZ / KIŞ Konumu

Airfel Ecofel Kombiyi Yaz Konumuna AlmaPanelin sağında bulunan kalorifer simgeli düğmeyi en sola “petek simgesi üzerine / işareti olan” konumuna çevirdiğinizde kalorifer devresi kapanır ve kombi sıcak su konumunda çalışır. Bu düğmeyi “off” konumuna getirirseniz eğer cihaz korumaya geçer.

Kombi kaç derece olması lazım?

Isı mühendisliğine göre; Antre, hol ve koridor için ideal sıcaklık değeri 15°C, Oturma odası, salon, yatak odası ve mutfak için ideal sıcaklık değeri 20°C, Banyo içinse ideal sıcaklık değeri 24°C’dir.

Add a Comment

Your email address will not be published.