Otel Havalandırma Sistemleri

71
Otel Havalandırma Sistemleri
Otel Havalandırma Sistemleri fiyat

Otel Havalandırma Sistemleri

Otel Havalandırma Sistemleri , insan yoğunluğunun çok fazla olduğu ve insanların konaklama süreçlerinde konfor beklediği mekanlardan biridir. Bu amaçla da otellerde havalandırma sistemleri çok önemli birer gereksinim olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu kapsamda otel havalandırma sistemi otel kapasitesine uygun olarak projelendirilmelidir.

Otel havalandırma sistemlerinin temel işlevi odalara sinek ya da toz girmeden havalandırılmasının yapılmasıdır. Odaların havalandırılmasının yanında odalarda bulunan havanın temizlenmesi ve oksijen kalitesinin arttırılması söz konusu sistemlerin temel işlevidir. Bu sayede otellerde konaklayan müşterilerin memnuniyeti sağlanmaktadır.

 

Otel Havalandırma Sistemleri neden gereklidir?

Otel Havalandırma Sistemlerinin daha pek çok faydasından söz edebiliriz. Otelin yalnızca odaları değil, diğer tüm alanlarında da bu sistem entegre edilmelidir. Mutfaklarda bulunan yemek kokularının giderilmesi, bu alanlardaki nemli havanın doğal bir şekilde giderilmesi de yine otel havalandırma sistemleri işlevleri arasındadır.

Sağlıklı ve konforlu bir otel ortamı için bu sistemler şarttır. Otellerde havalandırma sisteminin yapılması için öncelikle uzman bir firma ve ekip tarafından projelendirme çalışmalarının yapılması gerekmektedir. Bu kapsamda mühendis ve teknikerlerden oluşan profesyonel bir ekibin ilgili otel içerisinde projelendirme yapması şarttır.

Otel Havalandırma sistemi Fiyat

Bu çalışmalar kapsamında hangi alanlara hangi kapasitede havalandırma sistemleri entegre edilmesi gerektiği tespit edilmektedir. Günümüz iklimlendirme teknolojisi içerisinde çok önemli bir yere sahip olan bu sistemler otel dışında hastane, alışveriş merkezi, fabrikalar, okullar ve buna benzer hemen her yerde tercih edilmektedir.

Eski klasik yöntemlere göre çok daha konforlu bir havalandırma imkanı sunan bu sistemlerin kurulum ve bakım maliyetleri de oldukça azdır.Otel ve benzeri yerlerde doğal bir şekilde sineksiz ve tozsuz olarak ortamı havalandırarak bol oksijen girmesini sağlamak için siz de bu yöntemleri tercih edebilirsiniz.

Otel Havalandırma sistemi

Projelendirme, imalat, montaj, bakım ve onarım otel havalandırma sistemleri için ortaya çıkan ihtiyaçlardır. Tüm bu ihtiyaçlarınızı uzman iklimlendirme firmalarından karşılayabilirsiniz. Özellikle otellerde iklimlendirme çözümlerine büyük önem verilmektedir.

Turizm sektöründe artan rekabetle birlikte müşteri memnuniyetini sağlamak öncelikli amaçlar arasında yer almaktadır. Bunu sağlamak için de öncelikle otel havalandırma sistemlerinin çok iyi ve verimli bir şekilde yapılması gerekmektedir.

Bu anlamda otelin iklimlendirilmesi uzman firmalar tarafından sağlanmalıdır. İklimlendirme denilince akla yalnızca havalandırma gelmemektedir. Havalandırma dışında ısı, klima, sıcak su ve havalandırma gibi tüm bileşenleri kapsamaktadır.

Endüstriyel Havalandırma Sistemleri

Havalandırma da iklimlendirmenin bir parçasıdır. Tüm bu bileşenleri tek başına değerlendirmemiz kesinlikle mümkün değildir. İyi bir şekilde iklimlendirilmesi yapılmış olan oteller müşterilerine daima en iyi konaklama deneyimini sunacaktır. Otel havalandırma sistemi ile dört mevsim iklimlendirme olarak tanımlayabileceğimiz bu sistem sayesinde müşterileriniz konaklama boyunca yüksek konfor elde etmiş olacaktır.

Otellerinizin ya da benzer mekanlarınızın havalandırma sistemlerini firma olarak biz yapıyoruz. Bu kapsamda özellikle otel havalandırma sistem için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzman firmamız profesyonel bir şekilde otelinizin havalandırma sistemini yapıyor olacaktır. Otel havalandırma ihtiyaçlarınız kapsamında firmamız uzman bir ekiple projelendirme çalışması yapacaktır.

Otel Havalandırma sistemleri yapan firmalar

Sizden gelen talepler doğrultusunda firmamızın uzman ekipleri gerekli projelendirme çalışmalarını yaptıktan sonra fiyat teklifini iletecektir. Fiyat teklifinin iletilmesi ve sizin tarafınızdan kabul edilmesiyle birlikte imalat aşamasına geçilecektir. Yapılan projeye kapsamında imalat çalışmalarıyla birlikte süreç en kısa sürede tamamlanmış olacaktır.

Bu aşamadan sonra otel havalandırma sistemleri montajına geçilmekte ve uzman ekibimiz en iyi şekilde montaj hizmetlerini vermektedir. Montajı yapılan sistemlerin her türlü test ve kontrolleri de sağlanmaktadır. Test ve kontrollerin yapılmasından sonra otel havalandırma  ve vrf klima sistemleri kullanımınız için sizlere teslim edilmektedir. Satış ve montaj sonrasında da hem bakım, hem de onarım hizmetleri firmamız tarafından verilmektedir.

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır!Fluo vrf sistemleri 5 yıl garantilidir.