Mini VRF

90
Mini Vrf
Mini Vrf

Mini VRF

Mini VRF sistemi ; 4 ila 6 HP değerleriyle daha minimal alanların iklimlendirilmesinde etkilidir. Çok çeşitli iç ünite modelleri ile farklı beklentileri karşılayan bir ürün grubu olduğunu söylemek mümkün.

Montaj, tesisat kurulumu ve servis ağı bakımından oldukça kolaylık sağlar. Sistemin iç ve dış ünite arası boru hattı, her tip bina projesinde uygulanabilmektedir.

 Mini VRF montaj karakteri nasıldır?

MiniVRF sistemi , farlı bina kurgularına uygun bir uyarlama sürecine sahip. Uzun iç ve dış ünite mesafelerine izin veriyor. Bu uzun borulama imkânı, enine ve boyuna genişleme gösteren yapılar için oldukça ideal.

Bina yüksekliğinin ve kat sayısının fazla olduğu alanlarda da yüksek kotlara izin vermektedir.

Mini VRF özellikleri nelerdir?

• Çeşitli yapılarda kullanılabilir.
• Düşük enerji sarfiyatı gerçekleştirir.
• Montaj esnekliği bulunmaktadır.
• Az alan işgaline yol açar.
• İç ünite ürün yelpazesi geniştir.
• Gürültü ve çevre kirliliği yaratmaz.

MiniVRF nerelerde kullanılır?

Bu modüler sistemin en büyük kazanımlarından biri çeşitli yapılarda büyük fayda sağlamasıdır. Konut ve ticarî kullanımlı alanlarda idealdir. Yüksek yapılarda, iş yerlerinde, lüks yaşam alanlarında projelendirilebilir.

Hava soğutmalı miniVRF çalışma prensibi; temelde VRF sistemi aynıdır. İklimlendirilen alan ve kurgusal birtakım farklılıklar bulunmaktadır.

 Mini VRF nasıl çalışır?

İnverter tahrikli kompresörler, iç üniteye gönderilecek ısı miktarını belirler. İhtiyaç duyulan iklim programları hassas bir şekilde sağlanmış olur. Sistem çalışma sürecinde oldukça düşük bir ses seviyesiyle aktive edilmektedir.

Ortam konforu ve kullanıcı deneyimi açısından pozitif bir yaklaşım sergiler. Genelde bu sistemlerde çevre dostu R410-A akışkan gazı kullanılmaktadır.

MiniVRF markaları

Sistem HP değeri, karşılanacak ısı yüklerinin de niteliğini belirleyecektir. Genel olarak mini VRF sistemi geniş bir çalışma aralığına sahip. Yazın uç sıcaklıklar karşılayan dış üniteler, kış aylarında eksi değerlerde ısıtma sağlayabiliyor.

Bu yönüyle iklimsel değerlerin değişken olduğu bölgelerde kullanıma uygundur.

MiniVRF enerji verimliliği ve tüketim programı nasıldır?

Yüksek bir tasarruf sağlamalarıyla bilinen mini VRF ’ler, ERR ve COP değerleri bakımından yüksek bir tablo çizer. Yıllık tüketimde bütçeyi rahatlatan bir çalışma prensibine sahiptir.

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır.Fluo vrf sistemleri 5 yıl garanti sunuyor

Mini Vrf Klima

İstasyon mahallesi İstasyon Caddesi No:168/B 34940

TUZLAİSTANBUL 34960

Türkiye

Telefon: +902164941494
İkinci telefon: +902164942494
Faks: +902164940510
E-posta: info@alyatek.com.tr
URL: https://vrfklima.net