Kastamonu Vrf Klima

85
vrf klima kastamonu
kastamonu vrf klima fiyat

Kastamonu VRF klima

Kastamonu VRF klima sistemleri , teknik çözümler arasında son yılların en trend ürün grupları arasında yer almaktadır. Bir HVAC teknolojisi olan VRF’ler, yapısal iklimlendirmede gelişmiş bir kullanıcı deneyimi yaratır. Her strüktürde daha öznel bir tasarım yaratmak mümkün.

Bugün ileri teknik üretim kabiliyetleri ile, iş ve yaşam alanları için daha karakterize projeler sağlanıyor. Buna en elverişli iklimleme cihazları olarak VRF sistemleri, farklı kullanıcılar tarafından rağbet görüyor.

Kastamonu VRF klima sistem yapısı nasıldır?

Bu kompleks ve dinamik sistemde varyasyonlu faaliyet gösteren birden çok kompresör bulunuyor. Isı aktarımında dönüşümlü bir faaliyet planı gerçekleştiriyorlar. Aksama ve arıza durumlarında diğer kompresör devreye girerek, kesintisiz çalışma sağlanmış oluyor.

Soğutucu akışkan için bakır boru hattı tasarlanmaktadır. Farklı kapasitelerde ve üretici firma odaklı değişen bir borulama limiti de karşımıza çıkıyor. Bu limitleme ekseri en geniş sınırlarda tutulmuştur. Katlı ve geniş alanlarda iç ve dış ünite iletişimi rahatlıkla sağlanabilir.

Kastamonu VRF fiyatları ne kadar?

Tüm ısıtma-soğutma üniteleri içinde en yüksek kurulum maliyeti VRF sistemleri programlar için geçerlidir. Bu sonuca götüren pek çok etken mevcut. Bunlardan ilki; VRF klimalardaki kapasite ve yük karşılama kabiliyetinin oldukça yüksek olması geliyor. Bir diğer etki ise, enerji verimlilik düzeyinin yüksek olması.

Bu ticarî konseptli elegan sistemler, enerji yönetiminde ileri bir seviyeyi karşılar. Diğer mekanizmalarla kıyaslandığında yarı yarıya düşürülmüş faturalardan bahsedilebilir. Binalarda ısı kayıplarına yol açan etkilere karşı direnç oranı da yüksektir. İşletme maliyetinde büyük avantaj sağlayan VRF sistemleri ‘nin yatırım maliyeti, projelendirme ve teknik donanım karnesi ile belirlenebilir.

Kastamonu VRF Klima Sistemi

Kastamonu VRF klima sistemi, ortam parametrelerine ve kullanıcı verilerine en ideal karşılığı vermek üzere tasarlanmıştır. Bölgesel sıcaklık değerleri de, bu cihazların çalışma kapasitesini belirleyecektir.

Bunun için herhangi bir ön programlama gerekmez. Akıllı cihaz beyni ve ısı sensörleri, çalışma statiğinin otomatik ayarlanmasına imkân verir.

Neden Kastamonu VRF klima?

Bir alanın ısıtılması ve soğutulmasında, alternatif sistem üretimleri bulunuyor. VRF ise daha yüksek bir tercih oranıyla kullanıcı adaylarının dikkatini çekiyor. Bu ürün gurubunu tercih edilir kılan pek çok etken mevcut. Bunları özetlemek gerekirse;

• Soğutma / Soğutma ve Isıtma / Eş Zamanlı Soğutma ve Isıtma yapan alt ürün grupları bulunmaktadır.
• İç ve dış ünitelerde ses seviyesi düşük desibellerde ortam gürültüsü yaratmaz.
• Geniş mekânlar kadar, ufak odalar için de ideal bir çözümdür.
• Isı dağıtımında hızlı ve homojen bir karakter sergiler.
• Kullanım alanları oldukça geniştir.
• Ortamdaki nüfus yoğunluğu ve alan genişliği, farklı kapasitelerle karşılanır.
• Turbo mod, uyku modu, zamanlayıcı, otomatik restart ve buz çözme operasyonları bulunmaktadır.
• Enerji tasarrufunda en yüksek verimi sağlar.
• Eko-sisteme ve ozon tabakasına negatif etkiler bırakmaz.
• Montaj ve kurulumda az işçilik ve az alan işgali yaratır.
• Anif dış üniteler yerine daha sadece hafif bir tasarım gerçekleştirilmektedir.
• Akıllı bina sistemleri ile uyumlu modeller mevcuttur.
• Bakım gereksinimleri seyrektir.
• Uzun ömürlüdür.

Kastamonu VRF Klima Sistemi Servisi

Kastamonu VRF klima sistemi servisi, çeşitli markaların ürün kataloğuna hakim bir donanımla faaliyet gösterirler. İç ve dış ünitelerde, bakı boru hattında ve tesisat kurulumunda meydana gelen tüm krizleri en ivedi şekilde çözüme kavuştururlar.

VRF servisi hizmetleri hususunda modern bir yapılanma sunmaktadır. Hemen her il ve bölgede; VRF kurulum, tamir, bakım, temizlik ve yedek parça gereksinimini karşılayabilirsiniz.

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır!