Kaset Tipi Klima Fiyat

54
Kaset tipi klima fiyat en ugun
Kaset tipi klima fiyatları

Kaset tipi klima fiyat

Kaset tipi klima fiyat ve modelleri Ev, dükkan, büro gibi mekanlarda soğutma ve ısıtma fonksiyonelliğini sağlayan klimaların arasında Kaset Tipi Klima en rantabl, pratik ve ekonomik olmasıyla tercih edilen sistemler arasında yer almaktadır.

Kaset tipi klimalar dört fonksiyonel ısıtma ve soğutma özellikleriyle son yıllarda kullanılan cihazlar olmuştur. İç üniteleri tavan boşluklarına, dış kasaları tavan kısmına monte edilerek kurulu bulunduğu alanları ısıtır, soğutur.

Kaset tipi klima fiyatları

Kaset tipi klima fiyat  fonksiyonel özellikleriyle daha ziyade konforlu mekânlara hizmet vermek maksadıyla tercih sebebi cihazların başında gelir. Tam elektronik özellikleriyle çok fonksiyonelliği bünyesinde barındırır. Yüksek konfor anlayışıyla tesis edilen mekânların en ideal klimalarıdır.

Kaset tipi klimalar monte edileceği mekân ve yerlerde iyi projelendirme neticesi iyi verimler sağlamaktadır.

Kaset tipi klimalar da montaj işlemi tavana yapıldığından klimanın sadece yer zeminine bakan ön panel kısmı görülür. Ön panelleri estetik ve şık olarak dizayn edilmiştir. Bu tip klimalar dört salınımlı sistem üzerine üretilmiştir. Mevcut kanatları bünyesindeki programlama sayesinde hem yatay pozisyonlarda hem de dikey pozisyonlarda rahatça çalışabilen özelliklere sahiptir.

Kaset tipi klimalar

Kaset tipi klimalar geniş alanlara üfleme hızı ve yön tayini fonksiyonelliğini teknolojik olarak bir araya getirmiştir. En önemli avantajlarından biri minimum elektrik tasarrufu sağlamasıdır. Çalıştırılmaya başlandığı andan itibaren en kısa zaman periyodun da istenilen ısıtma ve soğutma fonksiyonlarını gerçekleştirerek hizmet verir. Kaset Tipi klima fiyatları için 0216 494 2 494 numaradan firmamızı arayabilirsiniz.

Uzaktan kumanda sistemiyle bu cihazların sıcaklık veya soğukluk ayarları yapılır. Sessiz çalışır ve insan bulunan ortamlarda gürültü kirliliğini ortadan kaldırır.Kaset tipi klimada mevcut kanatlar üflemekte olduğu havayı uzak mesafelere dağıtma özelliklerine sahiptir.

Kaset tipi klima fiyat ve markaları

Kurulum ve montaj itibariyle havayı devamlı şekilde dolaşımda bulundurmak suretiyle iç mekânlara temiz hava verilmesini gerçekleştirir. Kaset tipi klimaların hepsinde toz ve karbon filtre sistemi sayesinde en yüksek verim ve en düşük enerji tüketimi hedeflenmiştir.

Estetik açıdan şık ve sade görünümlüdür. Kasettipi klima fiyat, mekânların genişlik ve büyüklük alanlarına göre fonksiyonellik, ekonomik olarak farklı çeşitlilik ve özellikler gösterir. Mevcut elektrik kesintilerinde depolayıcı özelliği ile çalışmasına devam eder.

Kaset tipi klimaların en önemli özelliklerinden biri ise istenilen zaman aralıklarında yapılan ayarlamalarla açılıp kapanma fonksiyonunu sağlanmasıdır. Bu sistem sayesinde ayarlanan zamanlama verileri doğrultusunda ve belirlenen saatlerde kapanır ve açılır.

48000lik kaset tipi klima

Kaset tipi klima fiyat ,Çalıştığı ve kurulu bulunduğu alanlardaki nemi ayarlama ve giderme özelliklerine sahiptir. Üzerindeki dijital panel ve göstergeleri ile sıcaklık ve diğer işlevsellikleri gösterir. Karlanma esnasında otomatik olarak kendini defrost ederek karlanmayı çözme özelliğiyle çalışmaya devam eder.

Orta tip kaset klimalar genellikle evlerde, ofislerde, dükkânlar da; büyük tip kaset klimalar ise otel odası kliması, alışveriş merkezleri, okullar, hastaneler, plazalar da tercih edilen klimalardan oluşmaktadır. Geceleri uyku modu özelliği sayesinde oda sıcaklığını otomatik olarak ayarlayarak kontrol ederek normal sıcaklık değerleri doğrultusunda çalışarak bu ortamları rahatlatıcı hale getirmektedir.

  • Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır.