Hakkımızda

Hakkımızda

Vrf Klima

Firmamız; VRF klima ve havalandırma sistemlerinin projelendirilmesi, yapılara entegrasyonu ve ekipman temini gibi kulvarlarda hizmet sağlamaktadır. Bu yolda müşteri odaklı bir anlayışla faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Birey ve kurumlardan pozitif geri dönüşlerle yarattığımız portfolyomuz, gelecek projelerimiz için birer referans niteliğinde. İş ve yaşam alanlarının sağlık ve hijyen standartlarına uygunluğu, iklimlendirme ve havalandırma sistemlerinin niteliğiyle doğru orantılı. Bunun bilincinde gerçekleştirdiğimiz hizmet programlarımızda, müşteri memnuniyeti ve ekonomik kolaylık gibi ilkelerle hareket etmekteyiz. İnsan yaşamına etki eden tüm sektörlerde olduğu gibi iklimlendirme ve havalandırma sektöründe de hızlı bir teknolojik revizyon yaşanıyor. Bu teknik imkânların takibi ve yeni trendlerin yakalanması, hizmet faaliyetlerinin de niteliğini üst düzey bir statüye taşıyor. Firmamız, küresel ve global pazarda yaşanan dönüşümleri takip etmekte ve her türlü imkânı siz müşterilerine eş zamanlı sunmaya gayret göstermektedir.

 

Firmamız bünyesinde bireye ve kurumlara yönelik çeşitli çözümler, kreatif tasarımlar ve ortamların hava şartlarında iyileştirmeye yönelik uygulamalar mevcut. Canlı organizmanın yaşam kalitesi, ekolojik denge ve bireysel konfor gibi birincil öneme sahip kavramlarla hareket planımızı oluşturmaktayız.  Tüm iç yapılanmamızda, sunulan hizmete olan hakimiyet ve yetkinlik düzeyi, standartların üzerinde bir tablo çizmektedir. İş gücü sağlanan alanlarda, günlük yaşam aktivitelerine ayrılmış alanlarda ve kamuya açık binalarda can güvenliği yasalarını ön planda tutmaktayız. Buna ek olarak, yapı-sistem uyumluluğuna önem veren kurumumuz, kişiye özel kurgularla inovaif bir yaklaşım sergilemektedir.

 

VRF Nedir?

VRF klima sistemleri; çağın yüksek teknolojik imkânları eşliğinde üretilen iklimleme cihazlarının genel adıdır. Bu özel üretimde boy gösteren pek çok firma ve marka bulunuyor. Bunlardan bir kısmı, pazar rekabetinde başı çeken öncü kuruluşlar olarak nitelendirilebilir. Firmamız, VRF markaların kullanıcılara eriştirilmesinde kurgusal bir etkiye sahip. Müşterilerden gelen istekler doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz VRF projeleri, çeşitli markalarla sağladığımız müşterek hizmet planıyla hayata geçirmekteyiz. VRF klimalar, temelde çok bölmeli yapıların tek bir dış ünite aracılığıyla iklimlendirilmesi esasına dayanmaktadır.  Her bir odada farklı bir iç ünite modeli tercih edilebileceği gibi, tüm bina için tek tip VRF kurgusu da gerçekleştirilebilir. Bu ürün grubunda öncelik, sistemin sahip olduğu ısı taşıma kapasitesi. Yapıların ihtiyaç duyduğu ısı yükleri arttıkça, kullanılacak sistemin kapasite değeri de artış göstermektedir. Çeşitli iç ünite modelleriyle, farklı kullanıcı kitlelerine hitap eden bir ürün yelpazesi bulunuyor. Doğru bir proje ile kurgulandığında VRF sistemler, ekonomik, dengeli ve yüksek performanslı bir ürün kategorisi olarak yüksek avantajlar vâdetmektedir.

VRF Sistemi Nedir?

VRF sistemi, çevresel uyumluluğu ve sezonsal verimliliği yüksek bir HVAC sistemidir. İmar sürecinde ve kullanımda bulunan tüm ticarî ve evsel organizasyonlarda, bu sistemlerin kurgulanması mümkün. Ürün yelpazesinde yer alan tasarım esnekliği ve yüksek dizayn kriterleri, VRF kurulumunda da çeşitli olanaklar sağlıyor. Büyük ticarî yapı organizasyonlarından, kişisel yaşam alanlarına kadar pek çok yapıda uygulanabilirliği oldukça yüksek.  Firmamız, VRF sistemlerin kurulum ve montaj sürecinde, en geçerli planlamayla yola çıkmaktadır. Konusunda uzman personellerimiz ve 7/24 müşteri taleplerine cevap veren yapısal organizasyonmuz, VRF’lerin kullanma sunulmasında yüksek standartlı bir hizmet sağlamaktadır. Vizyon ve misyonumuzda yer alan kurumsal ve bireysel faydacılık ilkesiyle, pek çok farklı müşteri  potansiyeline ulaşmayı hedef aldık. Bu doğrultuda yarattığımız referans projelerle, hizmet alanımızı genişlettik. Bugün sadece VRF sistem kurulumda değil, daha pek çok havalandırma ve iklimlendirme programlarının planlanmasında öncü firmalar arasındayız. Bu yeni nesil ısıtma/soğutma cihazlarının projelendirilmesinde deneyim ve bilgi birikimi kadar, araştırmacı kimliğimizi de dahil ederek yol almaktayız.

 

VRF sistemler, geniş ticarî yapıların ekonomik koşullarda iklimlendirilmesi gayesiyle üretilen son jenerasyon cihazlardır. Kompleks bir mühendislik ile üretilen bu özel cihazların, kullanım süreci ise oldukça sâde ve dengeli bir kullanıcı deneyimi sunar. Her bir iç üniteye bir dış ünite kurulumunu ekarte eden VRF’ler, görsel ve işlevsel düzeyde yenilikçi bir anlayış sergiliyor. Pek çok modelde bireysel ve merkezî kontrol imkânı mevcut. Onarım programlarında kesintisiz faaliyet sağlamaları ve periyodik bakım gereksinimlerinin geniş zaman dilimlerine yayılması oldukça yeni bir kazanım. Tüm bu yönleriyle VRF klimalar, düşük işletim maliyeti sağlayan yüksek çalışma performansı sergileyen iklimleme cihazları olarak özetlenebilir.

VRF Klima Nedir?

VRF klima nedir? Firmamız tarafından proje, çözüm ve kurgu faaliyetlerinin hayata geçirildiği bu cihazlar, ısıtma ve soğutma sistemlerinde gelinen son noktayı işaret ediyor. Geleneksel sistemlere nazaran arttırılmış kabiliyet alanı ve görsel estetik yapısıyla yoğun bir talep döngüsü mevcut. Marka ve model çeşitliliği kullanıcılar için bir alternatif oluştururken, kurulum ve satın almada teknik destek ihtiyacını gündeme getiriyor. Bu aşamada titiz ve profesyonel bir hizmet sağlayan firmamızdan, hızlı ve enerjik bir süreç satın alabilirsiniz. Kurumsal kimliğimizde garantili ve şeffaf hizmet kavramlarıyla, güvenirlilik ve etkili çözüm anlayışı iç organizasyonumuzun temelini teşkil etmektedir.  Bugün pek çok kullanıcı tarafından tercih edilen VRF klimalar, teknik donanımına uygun bir uygulama ile ortamlara kazandırılmaktadır. İç ve dış ünitelerin tesisatında sınır mesafelerle, yapıların iklimsel değerlerine uygunluğu deneyimli bir dokunuşa ihtiyaç duyar. Dış üniteler tarafından tüm odalara taşınan ısı, hava işlemcilerin nitelikli fan sistemi ile ortama aktarılır. Bu cihazlar, iç mahallerde homojen bir sirkülasyon yaratmak üzere kurgulanmıştır.  Ortamlara nitelikli ve hijyenik hava katmanları transfer edilirken, tüm kötücül hava koşulları da ekarte edilir. Her bir VRF iç ünite, çeşitli filtre düzenekleri ile donatılmıştır. Dış ünitelerde ise taşınan ısı miktarını otomatik ayarlayan inverter kompresörler, rotasyonlu bir çalışma prensibi sergiler. Tüm bu döngü; daha sağlıklı, hijyenik, homojen ve doğal efektli bir iklimlendirme yaratmak

üzere devridaim etmektedir. Firmamızdan bu sistemlerin model ve markaları hakkında bilgi edinebilir, size en ergonomik projenin yaratılmasında hizmet satın alabilirsiniz.

Havalandırma Nedir?

Havalandırma nedir? Firmamız, insana ait alanların ısıtılması ve soğutulmasında sağladığı  hizmeti, ortam havasının iyileştirilmesinde de üst düzey çözümlerle sunmaktadır. Havalandırma sistemleri en basit anlamda; iç mekân atmosferindeki negatif etkilerin ekarte edilmesiyle görevli mekanizmalardır. Her türlü iç ve dış etki altında niteliğini kaybeden hava katmanları, bu özel sistemler sayesinde belli standartlara uygun hâle getirilir. Bu sayede hem yaşam düzeyi arttırılmış hem de daha hijyenik bir yaşam alanı yaratılmış olur. Havalandırma sistemleri, kirli havanın absorbe edilmesi ve içeriye steril hava sirkülasyonunun sağlanması esasıyla çalışmaktadır. Tüm toz partikülleri, atık ve yanmış gazlar, buhar ve duman gibi olumsuz etkiler ortamdan arındırılır.  İş yerleri, ofisler, fabrikalar, konutlar ve toplu kullanıma açık alanlar için farklı sistem tasarımları mevcuttur. Projelendirme, gerekli yapısal analizler sonucunda gerçekleştirilecektir. İş ve yaşam alanlarında sağlık ve hijyen koşullarının yaratılması, solunan havanın kalitesiyle doğru orantılı. İnsanların iş gücü verimi ve konforlu yaşam gereksinimleri de ancak bu şekilde sağlanmış olacaktır. Özellikle belli sistemlerin kullanıldığı ve üretim yapılan mekânlarda, can güvenliği açısından da doğru bir havalandırmaya ihtiyaç duyuluyor. Yoğun insan giriş-çıkışlarının yaşandığı yapılarda ise, bireylerin güvenliği, bu sistemlerin kullanımını gerekli kılmaktadır.

 

Havalandırma Ekipmanları Nelerdir?

Havalandırma ekipmanları; iç mahallerdeki kirli havayı yok eden ve taze hava aktarımı sağlayan sistem organlarını ifade etmektedir. Tüm zararlı mikroorganizmalar, karbon gazları ve atık hava kalıntıları bu cihazların sistematik çalışması ile ekarte edilir. Ayrıca, yapıların kullanım amacına ve çevresel koşullara göre nem oranlarının dengede tutulması da önemli. Tüm bu gereksinimleri karşılamada farklı sistem tasarımları bulunuyor. En genel anlamda; lokal ve merkezi havalandırma sistemleri olarak iki ana sistem grubundan söz etmek mümkün. Orta hacimli ve insan yoğunluğu daha düşük yapılarda lokal sistemler tercih edilir. Yoğunluk ve hacimsel değerlerin daha yüksek olduğu yapılarda ise merkezî havalandırma sistemlerinden daha yüksek verim alınacaktır. Restoran ve lokanta gibi gıda sektörüne dâhil yapılarda ise, davlumbaz sistemleri ile havalandırma sağlanır. Yağlı kanal olarak bilinen bacalar aracılığıyla tüm atık yağ ve gaz tahliyesi gerçekleştirilmiş olur.

 

Vrf Klima , ısıtma-soğutma ve havalandırma sistemlerinin yapılara uyarlanmasında bireysel ve kurumsal bir hizmet faaliyeti gerçekleştirmektedir. Yılların sektörel deneyimi ve güvenilir hizmet standartları için 7/24 müşteri danışma hattımızdan komünikasyona geçebilirsiniz.

http://vrfklimabayi.com                 https://vrfsistemi.net

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır!Fluo vrf sistemleri 5 yıl garantilidir.