Erzincan VRF klima

62
Erzincan vrf klima sistemleri
Erzincan vrf klima sistemi

Erzincan VRF klima

Erzincan VRF klima, ideal sıcaklık ve soğukluk ihtiyacını karşılayan, çok alternatifli bir ürün gurubudur. VRF kullanımında çeşitli kombinasyonlarla ortam için idealleştirilmiş bir kurgu yaratmak mümkün. Tercih edilen markanın niteliği ve sistem kapasitesi yatırım maliyetlerini değiştiren faktörler arasında.

Bu modern iklimleme programları yüksek enerji tasarrufuyla oldukça düşük bir işletme maliyetine sahiptir. Ortam şartlarına en uygun çalışma sistematiğini hayata geçiren VRF Sistemi ’ler, daha sağlıklı daha rahat ve daha dengeli yaşam alanları vâdeder.

Erzincan VRF klima bayi

Vrf Klima sistemlerinin gelişiminde, iş ve yaşam alanlarının niteliği arttırmaya yönelik çalışmalar hız kazandı. Ürün geliştirici mühendisler iklim değerlerini sağlamanın yanı sıra, daha yaşanılır alanlar yaratmak üzere çeşitli revizyonlara gitti.

Yeni çağın modern yaklaşımlarından biri de VRF klima sistemleri. Eski, hantal klima kasalarının yerine; ufaltılmış ve ağırlığı düşürülmüş yeni bir yapılanma dikkat çekiyor. Daha az alan işgaliyle yüzeylerde ritmik bir görüntü sağlanıyor. Ayrıca hem kurulumda hem de kullanım sırasında gerekli müdahalelerde pratik bir süreç vâdediyor.

Erzincan VRF klima servisi

VRF sistemi modelleri; yapıya ve kullanıcıya göre çok çeşitli bir kategorizasyona ayrılmış durumda. Sistemin teknik donanımdan başlayan bu çeşitlilik, iç ünite tasarımlarında da karşımıza çıkıyor. Bunlar;

• Kanal Tipi İç Üniteler: Taze hava üfleme kabiliyetiyle ve gizli montaj özellikleriyle tercih edilmektedir. Tavan arasında minimal alanlara bile adapte edilebilirler. Erzincan VRF klima enerji tüketiminde de yüksek bir avantaj sağlarlar.

• Kaset Tipi İç Üniteler: Görsel estetik kaygısı yüksek mâhaller için idealdir. Ofislerden mağazalara kadar pek çok yapıda kullanılabilir. Kanal ve menfezler hem şıklık hem de fonksiyonellik açısından artı değer kazandırır. Kullanım süresinde yüksek tasarruf programları bütçe dostu bir yaklaşım sergiler.

Erzincan VRF klima fiyat

• Duvar Tipi İç Üniteler: Standar dikey duvar montajı ile evlerden iş yerlerine kadar her tip mekânda tercih edilebilir. Bugün çok daha şık tasarımlar ve LCD ekranlı profillerle üretilmektedir.

• Döşeme Tipi İç Üniteler: Lüks konutlarda, ofislerde ve benzer mekânlarda döşeme üzeri ve pencere altı montajıyla kullanılır. Alçak duvar yüzeyine de kurgu imkânı bulunmaktadır. Akıllı bir hava aktarım programına sahiptir.

Erzincan VRF klimalar

• Salon Tipi İç Üniteler: Yerden dikey ve uzun bir görünüme sahip olan salon tipi üniteler, oldukça uzun mesafelere eşit hava aktarımı sağlarlar. Kurulumu oldukça basittir. Özel filtreler sayesinde temiz ve steril bir ortam yaratırlar.

Erzincan VRF klima sistemi, hem ısı geri kazanımlı hem de standart ısı pompalı olmak Üzere değişen bir çalışma prensibiyle üretilmektedir. Bunlar sektörel dilde Heat Recovery ve Heat Pump olarak adlandırılmaktadır.

Geleneksel olarak yaz aylarında soğutma ve kış aylarında ısıtma kabiliyetine sahip sistemler Heat Pump ürün gurubudur. Aynı anda bir bölgede soğutma başka bir hücrede ısıtma yapabilen 3 borulu sistemler ise Heat Recovery adıyla anılır.

Erzincan VRFklima

Bu mekanizmalarda birden çok filtre düzeneğiyle, solunan havaya pozitif etkiler sağlanmaktadır. Ayrıca sistem iç organlarında meydana gelebilecek nem ve küflenme için de otomatik temizlik modu bulunuyor.

Tüm bu etkenler, daha uzun ömürlü ve yüksek verimli bir klima kullanımı vâdeder. VRF sistemi projelendirilirken, model ve markaların vâdedittiği ek özellikler önem teşkil eder. Buna göre otomatik programlar ve çeşitli modlarla kişiselleştirilmiş bir deneyim yaratılabilir.

Erzincan VRF Klima Sistemleri

Erzincan VRF klima sistemleri, günümüz dünyasında değişen algılara hitap eden bir modernizmle üretilmektedir. Bireylerin ve kurumların ihtiyaç duyduğu şıklık, işlevsellik ve pratiklik kavramlarını bir arada sunar. Buna mukabil, bütçe ve çevre dostu bir kazanç sağlaması da sistemin belirleyici nitelikleri arasındadır.

VRF servis, bakım, onarım ve kurulum hizmetlerinde; profesyonel VRF klima sistemleri  firmalarından destek alabilirsiniz. Her il ve bölgede yeterli bir servis ağına sahip VRF’ler, sektörel ve kurumsal yapısı gelişmiş bir ürün grubu. Çözüm ortakları nitelikli üretici markalar olan tüm VRF servislerinden, üst düzey bir kurulum ve bakım hizmetine sahip olabilirsiniz.

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır! AUX Klima sistemleri 3yıl garantilidir.