En ucuz kanal tipi klima

85
en ucuz kanal tipi klima markaları
en ucuz kanal tipi klima fiyat

En ucuz kanal tipi klima

En ucuz kanal tipi klima Sessiz çalışma şekliyle FLUO marka karşımıza çıkıyor.Isıyı eşit şekilde dağıtmak için tasarlanmıştır. Kullanıldığı alanın şekli bağlı kalmaksızın verimli bir kullanım sağlar. Bu tür klimaların ana çalışma prensibi hava salınımını kanallar ve hava boşlukları ile dengeleyerek yapmalarıdır.

En ucuz Kanal tipi klimalar anlık taze hava alma imkanına sahiptirler. Bu sebeple konforun ön plana çıktığı mekanlarda ve çalışma ofislerinde tercih edilirler. Plan ve proje aşamasında yapılacak titiz bir çalışma ile dekoratif açıdan kullanılan mekan ile mükemmel bir uyum yakalarlar. Dışarıdan bakıldığında sadece klimanın küçük bir parçası olan hava boşlukları görünür.

Tavan arası, mutfak, dolap gibi bölmelere yerleştirilerek gizlenebilen kanallı tip klimalar; iç üniteleri görülmediği için dekorasyonu bozmaz. R410A gazlı salınım yapan kanallı tip klimalar, beklediğiniz konforu size en verimli şekilde sunar.

Kanallı Tip Klimaların Kullanım Alanları

Sessizliği ve verimi ile ön plana çıkan en ucuz kanal tipi klimalar; bu özelliklerin arandığı neredeyse tüm mekanlarda kullanılabilir. Bu mekanlar başlıca;

-Alışveriş merkezleri,
-Toplantı salonları,
-Çalışma ofisleri,
-Banka, hastane gibi devlet kurumları,
-Kütüphane ve bilgi işlem merkezleri,
-İş yerleri gibi; sessizlik ve verim istenilen tüm mekanlarda kullanılabilir.

En ucuz kanal tipi Klima Üreticileri

Günümüzde klima üretimi yapan birçok şirket vardır. Bu sebeple ihtiyacınıza uygun klimaya, farklı fiyatlardaki yüzlerce ürünü inceleyerek karar verebilirsiniz. LG, Zen, Airfel, Arçelik, Rubenis, Demirdöküm,  Midea, Tronic, Sigma, Alarko, Beko, Cartel, Vestel gibi markalar; kanallı tip klima üreten en önemli şirketlerdir.

Vrf Klimalar bu şirketlerin üretim, dizayn, tasarım ve pazarlama aşamaları göz önünde bulundurularak fiyatlandırılmaktadır. Bu sebeple her markanın farklı fiyat kategorilerinde klimaları bulunmaktadır. Kullanım amaçlarına göre size en uygun klimaya karar vererek sahip olabilirsiniz.

Farklı firmaların çeşitli ürünleri ve fiyatları ise şöyle;

Airfel ADS44-0907D/R2 Kanallı Tip Klima: 2 yıl cihaz garantisi ile satışta olan bu model 12,9 kw soğutma, 14,6 kw ısıtma kapasitesine sahip. Ürün fiyatı ise farklı satış merkezlerinde 8000-10000 tl arasında değişiyor.

Mıtsubıshı Fdum 140VSXVF Kanallı Tip Klima: Mitsubishi tarafından geliştirilen ve üretilen bu model bulunduğu ortamın konforu için harcadığı paradan çekinmeyen müşteriler için tasarlanmış. 4,28 kw soğutma, 4,42 kw ısınma kapasitesine sahip bu cihazın fiyatı ise 14000-15000 arasında değişiyor.

Olefini Ole-D60H DC Inverter Kanallı Tip Klima: Klima endüstrisi üzerine çalışan bir diğer firma Olefini ürünü olan bu cihaz da kullanıcıya istediği konforu sağlamak için tasarlanmış. 16,1 kw soğutma, 17,5 ısıtma kapasitesine sahip bu ürünün fiyatı ise 8500-12000 tl arasında değişiyor.

Kanal tipi klima fiyatları

En ucuz kanal tipi klimalar Görüldüğü gibi farklı firmaların ürünleri arasında ciddi fiyat farkları bulunuyor. Belirttiğimiz ürünlerin fiyatları 8000 liradan 15000 liraya kadar uzanıyor. Daha uygun fiyatta ürün arayan kullanıcılar için de üretilmiş birçok kanallı klima tipi mevcut. İstediğiniz ürünü bulabilmek için yapmanız gereken tek şey ihtiyaçlarınızı belirleyip, klima özelliklerine göz gezdirmek.

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır!Fluo vrf sistemleri 5 yıl garantilidir.