Elazığ VRF klima

60
elazığ vrf klima sistemleri
elazığ vrf klima bayi

Elazığ VRF klima

Elazığ VRF klima, çeşitli büyüklükte iç mekânların iklimlendirilmesinde yeni jenerasyon sistemlerdir. Enerji yönetiminde beklentilerin üstünde bir performansla, işletme maliyetini düşürürler. İç atmosferdeki partiküller, küf ve nem oluşumuna karşı da faaliyet gösterirler.

Bu ileri teknolojik üretimler için sadece ısıtma ve soğutma kabiliyetinden bahsetmek yetersiz kalacaktır. VRF sistem’ler; bireysel yaşam kalitesini yükselten çok kapsamlı çalışma prensibiyle üst düzey bir mekanizmadır.

Elazığ VRF klima kullanım kolaylıkları nelerdir?

Gelişmiş kontrol mekanizmasıyla birlikte üretilen VRF sistem’ler, kullanıcılar için oldukça pratik bir süreç yaratıyor. Bir merkezi klima sistemleri kurgusu, içerdiği iç ünite adedince merkezden ve tek tek kumanda edilebilir. WİFİ bağlantısı üzerinden tüm hava işlemcilerin performansını gözlemlemek ve gerekli programlamayı yapmak mümkün.

Elazığ VRF klima ,Sistem parçalarında bir aksama meydana gelmesi hâlinde de uzaktan yönetimle tüm arızalar tespit edilebilir. Buna ek olarak; odalarda hava aktarımı sağlayan iç üniteler ayrık bir kullanım sahasına sahiptir. Her oda için farklı bir değer tercih edilebilir.

Ayrıca kullanılmayan alanlarda klimalar pasif konumda bekletilebilir. Pek çok VRF sistem modelinde bir uzaktan kumanda ve LCD ekran kolaylığı bulunmaktadır. Bu kumandalar geleneksel tipte olmayıp, ısı algılayıcı sensörlerle nitelikli hâle getirilmiştir.

VRF maliyeti nasıl hesaplanır?

Merkezi klima sistemleri kullanıcı adayları için ilk akla gelen soru; bütçe hesaplamasının nasıl yapılacağı. Bu süreç biraz kompleks görünse de, belli âmillerin saptanmasıyla sonuca varılabilir.

Sistemin kullanılacağı alan ve teknik detaylar, ihtiyaç duyulan kapasiteyi verecektir. Yapının bulunduğu bölge ve iklim parametreleri de önemli unsurlar arasında. Bina yüksekliği, oda sayısı, kullanım amacı ve kaç kişiye hitap edeceği gibi sayısal nicelikler de yine sistemin gücünü belirlemede önemli.

Bir ”VRF sistem” de dış ünite güç ve kapasitesi, yatırım maliyetinde en büyük paya sahiptir. Bundan sonra kullanılacak iç ünite modelleri ve adedi, kurulum ve montaj faaliyetleri de hesaba eklenir. Tüm bu süreçte profesyonel firmalardan teklif almak, ücretsiz keşif hizmetlerinden faydalanmak gerekiyor.

Elazığ VRF Klima Sistemi

Elazığ VRF klima sistemi, yaşamı kolaylaştıran teknolojik imkânlardan biri. Ortamda insan yokken en düşük hızda ısı koruma amacıyla faaliyet gösterir. Enerji kesintisi durumunda otomatik başlama özelliğiyle tekrar devreye girecektir.

Hata tanılama ve arıza tespit kabiliyetiyle gerekli bilgileri kullanıcıya aktarır. Ortamda yeterli ısıl değerler sağlandığında, düşük fazda enerji tüketimini minimize eder.Elazığ vrf klima ‘lar buzlanmaya karşı otomatik defrost modu aktif olmaktadır. Isı dağıtımında da gelişmiş bir fan sistemi bulunuyor. Sistemin hava aktarım prensibi homojen ve uzak menzilli üflemeye dayanmaktadır.

Bireylerin üzerine üfleme yapmadan, daha sağlıklı ve yumuşak bir esinti etkisi yaratır. Çalışma süresince oldukça düşük bir ses seviyesi bulunmaktadır. Bu da bireysel konforda en büyük artılardan biri.

Tüm bu kabiliyetler marka ve model tercihine göre bazı nüanslar içermektedir. Fakat genel olarak VRF klimalarda hedef en yüksek verim ve en düşük tüketim olarak özetlenebilir.

Elazığ VRF Klima Sistemi Servisi

Elazığ VRF klima sistemi servisi, tüm sistem gereksinimlerinde kullanıcıya hizmet sunan kurumlardır. Merkezi klima sistemleri deneyimi yüksek ve markasal çeşitliliği bulunan firmalar, bu cihazların olası arıza ve bakım programlarında faaliyet gösterirler.

VRF üretiminde geniş bir kurumsal yapılanma dikkat çekiyor. Hem dünya genelinde hem de yerel piyasada önde gelen markaların distribütörlüğünü yapan firmalar mevcut. Bunlar elazığ vrf klima satış ve kurulumda sağladıkları hizmeti, gerekli ek müdahalelerde de sunmaktadır. Bir vrf sistemi kullanıcısı açısından geniş servis ağı ve yedek parça temini büyük fayda sağlar.

VRF servis hizmetleri nelerdir?

• Yapısal analiz ve ücretsiz keşif
• VRF projelendirme
VRF teklif al
• Kurulum ve montaj
• Parça değişim ve güncelleme
• Onarım / tamirat
• Filtre ve kasa temizliği
• Tesisat yenileme vb.

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır! AUX Klima sistemleri 3yıl garantilidir.