Denizli VRF klima

70
Denizli Vrf Klima
Vrf Klima denizli

Denizli VRF klima

Denizli VRF klima, güvenli ve ekonomik iklimlendirme sistemleri arasında yer alıyor. Son yıllarda tüketici hareketleri arasında en geniş hacmi VRF sistemi oluşturuyor. Bunda sağladığı avantajlar kadar, marka ve model alternatifinin oldukça geniş olması da büyük bir etkiye sahip. Enerji yönetimi konusunda çığır açan merkezi sistem klimalar, donanımsal ve teknik bazı farklılıklarla üretiliyor.

Bir VRF sistemi  kullanıcısı olmak istiyorsanız, bu sistemlerden alınabilecek verim grafiğini dikkate almanız gerekiyor. Klima kullanımındaki istatistiğiniz ve talep ettiğini yapının karakter analizi öncelikli yere sahip. Geniş alanlarda ve bölmeli yapılarda merkezi sistem klima en doğru tercih olacaktır.

Denizli VRF klima Bayi

Bugün daha minimal tasarımlarda da VRFler kullanımı yaygınlaşıyor. Bunda yeni üretimler ve gelişmiş mini VRFler  kurguları oldukça etkili. İç ünite kombinasyonunda ve kapasite hesabı sürecinde profesyonel bir yardım almanız şart. Bu bazı teknik ölçümlerin yapılması ile varılabilecek değerlere işaret ediyor.

Yapının metrekaresi, yüksekliği, ısı yükleri, açıklıklar, insan kalabalığı ve daha pek çok amil, ortam ısısına direkt etki eder. Ayrıca iç mekânda kullanılan pek çok elektronik mekanizma, ısı değişiminde öncül rol oynamaktadır. Bu etkenleri dikkate almadan gerçekçi bir proje oluşturmak verim sağlamayacaktır.

Denizli VRF klimasistemleri

Denizli VRF klimabayi  kullanım alanı en geniş sistemlerden biri. Belli bir yapıu tipolojisi ile sınırlandırmak mümkün değil. Burada tercih edilen sistemin kabiliyetleri, nasıl bir yapı için ideal olduğunu belirleyecektir. Düşük kapasiteli sistemleri, daha kompakt iç mekânlar için idealdir.

Ayrıca dış ünitenin HP değeri, kullanılacak iç ünite adedini de belirler. Genel bir kategorizasyon oluşturmak gerekirse; evler, iş yerleri, sosyal aktivite alanları, spor kompleksleri oteller ve restoranlar VRF klimalar için uygundur. Bunun yanı sıra havaalanları, catering firmaları ve kamu binaları da VRF sistemler projelendirmesinde ideal yapı kullanım alanları arasında yer alıyor.

Denizli VRF Klima servisi

Denizli VRF klima servisi, bugün oldukça gelişmiş bir hizmet ağıyla kullanıcıları karşılıyor. Öncü markalar ve onların çözüm ortakları, çok geniş bir alanda hızlı ve seri servis hizmeti sağlıyor. Yurt içi ve yurt dışı pazarda faaliyet gösteren VRF markaları, servis olanağı açısından daha dikkat çekici bir tabloya sahip. Bir VRF servisinden sağlayabileceğiniz hizmet kolları ise şu şekilde olacaktır:

• VRF alan analizi
• Sistem kapasite hesabı
• VRF iç ünite tercihi
• Enerji yönetimi
• VRF kurulum ve montaj
• Gerekli bakım ve temizlik uygulamaları
• Olası arıza ve yedek parça gereksinimi karşılama

Kullandığınız marka ve model, bakım periyotlarının aralığını belirler. Bunun için kurulum sürecinde gerekli bilgiyi talep edebilirsiniz. Ayrıca klima sistemleri arasında arızalanma oranı en düşük grup VRF’tir. Kendi kendine hata tanılama ve olası aksaklıkları ekarte etme kabiliyeti bulunuyor. Yedek parça temininde de oldukça avantajlı bir pazara sahip. VRF servislerden tüm gereksinimleriniz de hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Denizli VRF Klima Fiyatları

Denizli VRF klima fiyatları, her üretim programında olduğu üzere bazı etkenlere bağlı olarak artış ve düşüş eğilimindedir. Ayrıca dönemsel kampanyalar ve lansman ürünleri için de ayrı bir parantez açmak gerekiyor. VRF klimalarda enerji etiketi ve kapasite değeri, fiyatlandırmada en büyük etkiye sahip. VRF bütçe planlamasında en interaktif olgular şu şekilde sıralanabilir:

• Kullanılacak alan
• İç ünite adedi
• Dış ünite kapasitesi
• Çalışma prensibi
• Marka ve model
• Kurulum alternatifleri
• Ek özellikler

VRF kapasite hesabı nedir?

Denizli klima” Hem fiyatlandırma da hem de alınacak verim grafiğinde kapasite değerinin önemi yadsınamaz. VRF kapasitesi; bir sistemin karşılayacağı ısı yüklerini ifade etmek için kullanılır. Cihazın saatte taşıyacağı maksimum ısı miktarı, sistem kapasitesi ile eş değer bir tablo çizer.

İklimlendirilecek bölme adedi ve mekân genişliği arttıkça sistem kapasitesinin de artması gerekmektedir. İnverter kompresörlü sistemlerde, maksimum kapasite gerekli hallerde minimal limitte faaliyet gösterir. Böylece alanda daha dengeli bir iklimlendirme sağlanır. Ayrıca yıllık tüketimde büyük bir avantaj yakalanmış olur.

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır! AUX Klima sistemleri 3yıl garantilidir.