Daikin VRF klima

92
DAİKİN VRF KLİMA
DAİKİN VRF KLİMA

Daikin VRF klima

Daikin VRF klima, yüksek enerji tasarrufu sağlayan ve sezonsal verimlilik düzeyi yüksek bir ürün kataloğuna sahip. Çeşitli kombinasyonlara izin veren iç ve dış üniteler; şık ve hafif bir tasarımla imâl edilmiştir.

Dış üniteler, geniş bir çalışma aralığı ve otomatik buz çözme kabiliyetiyle donatılmış. Bu spesiyal kazanımlar, Daikin VRF’lerin çok farklı iklim ve yapı tipolojilerinde etkili bir çözüm olmasını sağlıyor. VRF sistemlerin kullanıcılara sağladığı avantajlardan biri de, COP ve EER değerlerinin diğer sistemlere göre yüksek seyretmesi.

Daikin VRF klima Fiyatları

Bu da demek oluyor ki, çalışma verimi ve tüketimde konfor ve tasarruf kavramları sağlanacaktır. Daikin, bugün pek çok marka tarafından çeşitli modellerle üretime sunulan VRF’lerin öncüsü. 1980’lerde bu sistemlerin ilk örneği Daikin tarafından piyasaya sürüldü. Bugün de Daikin ve aynı sektörel deneyimi taşıyan pek çok firma, VRF’in ileri teknolojik modellerini kullanıcılara ulaştırıyor.

Markanın üretim programında çeşitli kabiliyetlerde dış ünite modelleri mevcut. Bunla farklı kapasite değerleriyle, hacimsel ayrıklığı bulunan iç mahallerde kreatif çözümler sağlıyor. İşte Daikin ürün kataloğunda yer alan dış ünite modelleri:

• Heat Pump VRF Serisi (VRV4 – VRF3SMini – VRV3C)
• Heat Pump VRF Serisi ( VRV-Q)
• Klasik VRF Serisi (VRV) (8-20HP)
• Isı Geri Kazanımlı VRF Serisi (VRV3 – VRV3 Yüksek COP) (VRF-Q)
• Replacament VRF
• Su Soğutmalı Standart VRF Serisi
• Su Soğutmalı Toprak Kaynaklı Serisi

Daikin VRF klima Katalog

Bahsi geçen VRF dış ünite modelleri, kendi içinde de alt başlıklara ayrılıyor. Oldukça geniş bir ürün kataloğuna sahip olan Daikin, kullanıcı beklentileri karşılamada oldukça etkin. Tüm modellerde ana prensip, düşük maliyetli bir iklimlendirme sağlamak. Bina enerji tüketiminde yenilikçi ve avantajlı bir statü belirleyen Daikin VRF’ler, özel kontrol mekanizmalarıyla daha hassas bir faaliyet sergiliyor.

DAİKİN VRF KLİMA SİSTEMİ

Daikin VRF klima sistemi; ortamların iklimsel değerlere uygun bir şekilde ısıtılması ve soğutulmasında ekonomik bir uygulama sağlar. Bireysel konfor ve görsel estetik efekti yaratan iç ünite tasarımları sayesinde çeşitli yapılarda tercih edilebilir. Solunan havanın kalitesi ve çevresel sağlık standartları akıllı bir hava atış programıyla mümkün kılınır.

Ortama taze hava aktarımı yapan ve eşit hacimlerle tüm iç mahallere yayılan hava katmanları, doğal hava etkisi yaratır. Böylece iş yerlerinde daha verimli bir çalışma alanı sağlanır. Konut tipi yapılarda da fresh dinlenme alanları meydana getirilir.

Daikin VRV klima

Daikin VRV iç ünite serisi, farklı varyasyonlarla yapı bölmelerinde tercih edilebilirler. Tek bir dış üniteye çoklu hava işlemcisi bağlanabilir. Böylece hem merkezî sistem kazanımları hem de bireysel deneyim bir arada kurgulanabilmektedir.

Hem iç hem de dış üniteler faaliyet sürecinde oldukça düşük bir desibel yayarlar. Dengeli ve sessiz çalışma prensibi, oldukça modern bir klima kullanım getirisi sağlamaktadır. Markanın tüm ürünleri çevre dostu bir yaklaşımla üretilmektedir. Bakım-onarım ve yedek parça gereksinimi de geniş servis ağı tarafından hızlı ve etkili bir şekilde karşılanır.

DAİKİN VRV KLİMA SİSTEMLERİ

Daikin VRF klima sistemleri; hava soğutmalı ve su soğutmalı olarak iki ana ürün grubuna ayrılmaktadır. Bu iki farklı çalışma prensibi dâhilinde geniş bir tercih ağı bulunuyor. Markanın iç ünite model çeşitliliği de kullanıcı taleplerini karşılayacak bir çeşitliliğe sahip. İşte Daikin VRF iç ünite modellerinden bazıları;

• Kaset Tipi
• 2 Yöne Üflemeli Kaset Tipi
• Gizli Tavan Tipi
• İnce Gizli Tavan Tipi
• Duvar Tipi
• Tavan Tipi
• Döşeme Tipi
• Kasetli Döşeme Tipi

https://vrfklima.net                 https://vrfsistemi.net

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır!Fluo vrf sistemleri 5 yıl garantilidir.