Bitlis Vrf Klima

69
Bitlis VRF Klima

Bitlis VRF klima

Bitlis VRF klima, duvar tipi, salon tipi, kasetli ve gizli tavan tipi gibi envaiçeşit modelle kullanıcılara sunulmaktadır. Kullanımda yatırım maliyetini amorti eden bir çalışma prensibine sahip VRF’ler, üstün teknolojik bir iklimleme cihazıdır.

Mekân keşfi ile belirlenen teknik detaylar sonucu kreatif bir sistem tasarımı yaratmak mümkün. Ayrıca alan analizi hizmetleri ile gerekli bütçe hesaplaması da sağlanacaktır. Bulunduğunuz iklim ve bölge tipi, Bitlis VRF klima tercihinde önemli rol oynar. Bu hem sistemin çalışma aralığını belirlerken hem de harcanacak enerji miktarı konusunda niteleyici olacaktır.

Bitlis VRF klima tercihi yaparken dikkat edilecekler nelerdir?

VRF sistemlerde kullanım amaçları ve iklimlendirilecek alan karakteri oldukça önemlidir. Kullanıcı adayının bireysel yönelimleri bütçe sınırlamaları da bu sürece etki eder. Sezona özel yeni modeller ve lansman fiyatlarını takip ederek daha kazançlı bir yatırım yapabilirsiniz.

Sağlıklı bir VRF projesi yaratmak için bu konuda deneyimli ve profesyonel hizmet sunan firmalardan hizmet talep etmek gerekiyor.

Bitlis VRF klima ortam optimizasyonu nasıl sağlanır?

Bitlis VRF klima” ,çeşitli kapasitelerde model ve seriler, farklı iç organizasyonlarda fayda sağlamak üzere idealleştirilmiştir. Kısmi yüklerde ve ısıl kayıpları fazla alanlarda uygun bir model tasarımı sağlanmalıdır. Odalarda genişleme yönelimi ve kullanılan tüm sistemler montaj yönünü belirler.

Dar tavan boşluklarında, yüksek tavanlı mahâllerde, insan giriş-çıkışının fazla olduğu yapılarda özel bir proje yaratılacaktır. Böylece yüksek verim sağlamada gerekli koşullar yerine getirilmiş olacaktır.

Bitlis VRF klima Sistemi

Bitlis VRF klima sistemi, yüksek Hp dış ünite kapasiteleriyle artan ihtiyaçları karşılayabilmektedir. Ofis binaları, AVM’ler, spor salonları ve bireysel konutlar olmak üzere her bir yapı tipine göre optimizasyon sağlanacaktır. Aralıksız çalışma prensibi ile kazanılan ısının kaybedilmesi gibi sorunlar ekarte edilmektedir.

Daha uzun vâdede kesintisiz konfor odaklı VRF’ler, bireysel ve merkezî yönetim kabiliyetiyle gelişmiş bir kontrol sağlar. Önceden sisteme aktarılan operasyon ve program tercihleri otomatik zamanlama ile belirlenen sürede aktif olacaktır.

Bitlis VRF klima servisi

Bugün üst düzey bir teknik donanımla piyasaya sürülen VRF’lerde düşük işletme maliyeti sağlayan inverter teknolojisi kullanılmaktadır. İnverter, teknik tanımlamayla akım değiştirme kabiliyetine sahip kompresörleri ifade ediyor. Bu inovatif sistem parçası özellikle tüketimde ve ortam ısısının dengelenmesinde büyük fayda sağlar.

İç mekânlarda gereken iklim koşulları sağlandıktan sonra düşük bir fazda ısı aktarımı devam edecektir. Böylece hem değişken ısıl değerlerin yarattığı sağlık sorunları hem de yüksek tüketim sorunsalı ekarte edilmiş olacaktır.

Bitlis VRF klima Sistemleri

Bitlis VRF klima sistemleri, çeşitli iç ünitelerle klima deneyimini alternatif bir zenginlikle sunmaktadır. Bazı modellere örnek vermek gerekirse;

• Kaset Tipi İç Ünite: Asma tavanlarda sıklıkla tercih edilen modeldir. Görsel estetiği oldukça yüksek olan bu ürün gurubu çeşitli kamu binalarında ve otellerde idealdir. Tek yönlü, 2 yöne ve 4 yöne üflemeli farklı atış programları bulunmaktadır.


• Kanal Tipi İç Ünite: Düşük ve yüksek statik basınçlı gizli montaj modelleriyle yüksek avantaj sağlar. Ortamda iç ünite gövdesi görünmeden kurgulanabilir. Yüksek hava transfer gücüne sahiptir.

Bitlis VRF klima sistem


• Tavan Tipi İç Ünite: Dikey duvarda montaj imkânı bulunmayan alanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Uzun mesafelere üfleme özelliği ve şık dizayn programları ile dikkat çekici bir tipoloji.


• Döşeme (Konsol) Tipi İç Ünite: Görsel çeşitlilik olarak en geniş yelpazeye sahip ürün grubudur. Düşük tavanlı iç hacimlerin iklimlendirilmesinde oldukça fayda sağlar. Konutlarda ve iş yerlerinde farklı kombinlerle tasarlanabilmektedir.


• Duvar Tipi İç Ünite: Klima sistemleri arasında en yaygın iç ünite modelidir. Montaj, kurulum ve kullanımda pratik bir alan yaratır. Görsel olarak oldukça dekoratif kazanımlar vâdeder.

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır!Fluo vrf sistemleri 5 yıl garantilidir.