AUX klima yetkili bayi olmak

154
AUX klima yetkili bayi olmak
AUX klima yetkili bayi olmak için

AUX klima yetkili bayi olmak

AUX klima yetkili bayi olmak ve servislik hizmeti sağlayacak takım arkadaşları arıyor. Aux klimaları Türkiye distribütörü MNT Elektronik Ltd Şti dir. AUX Klima sistemleri Marmara Bölgesi genel Dağıtıcısı olarak hizmet veren ALYATEK firmamız, alt bayilik koşullarına uygun firmalara franchising fırsatı sunuyor.

Mal ve hizmet dağıtımında markanın yaratıcı olanaklarını yeni kullanıcılarla buluşturmak asıl hedef. Bu süreçte yüksek kâr ve sürdürülebilir sektör deneyimi vâdedilmektedir.

AUX klima kimdir?

AUX Grup, alternatif kollarda üretim yapan ve Çin merkezli bir kuruluştur. 1986’dan bu yana farklı sektörel kulvarlarda nitelikli bir hizmet vermeye devam etmektedir.
Güç ekipmanları tasarım ve üretimi, ev aletleri, gayrimenkul, sağlık hizmetleri gibi alanlarda, geniş bir coğrafyada aktif iş gücünü sürdürmektedir. Firmanın potansiyelini ve pazardaki yerini tanımlayacak diğer bilgiler ise şu şekildedir:

• AUX; Çin’de en büyük 500 şirket arasında bulunmaktadır.
• Şirket varlığı; 4,4 Milyar dolardır.
• Toplam Ciro; 8 Milyar dolardır.
• İstihdam oranı; 20 binin üzerindedir.
• Global pazarda 100’den fazla ülkede hizmet vermektedir.
• Şirket unvanları;

1. En Ünlü İhracat İşletmesi
2. Yüksek Performanslı Girişimcilik
3. Ev Aletleri Üreticileri Başkan Yardımcılığı
4. Ulusal Benchmarking Kuruluşu
5. Ulusal Kalkınma Meşale Programının Yüksek Teknoloji Şirketi
6. Ulusal Mühendislik Teknoloji Merkezi
7. Ulusal Doktora Sonrası iş İstasyonu

Aux klima Firması

AUX Grup, üretim faaliyetlerine klima projelerini 2012 yılında güçlü bir alt yapıyla dahil etti. AB standartlarında, uzun ömürlü ve fonksiyonel sistemlerle, tüm konut ve ticarî meskenlerin iklimlendirilmesi yönünde sistemler tasarlıyor.

Bu mekanizmaların tasarım ve projelendirilmesinde, güçlü bir mühendislik ekibine sahip. Uzak Doğu’an Avrupa’ya kadar uzanan bir yüksek pazar hedefiyle yolan çıkan AUX Klima , bugün en çok tercih edilen ürünlerin marka sahibi.

ALYATEK kimdir?

ALYATEK, hizmet faaliyetleri kapsamında 1998 yılından beri interaktif bir iş gücü alanına sahip. Alternatif alanlarda tasarım, proje ve mühendislik uygulamalarını hayata geçirmektedir.

Türkiye’nin her bir bölgesinde aktif iş gücünü sürdüren firma, bugün çeşitli ülkelerde de titrini kanıtlamış kuruluşlardan biri. Şirketin bayilik kollarında çok sayıda kişiye istihdam sağlanmaktadır. Kurumsal bir anlayış ve teknolojik alt yapı ile çalışmalarını sürdüren şirketin hizmet alanları;
• Merkez klima sistemleri (vrf klima sistemleri)
• Soğuk odalar
• Endüstriyel mutfak ekipmanları
• Gemi fanları
• Gemi Donatım malzemeleri
• Isı geri kazanım cihazları
• Ev tipi klimalar
• Endüstriyel iklimlendirme çözümleri

AUX klima yetkili bayi olmak ve hizmeti nedir? Kimlere verilir?

Marka sahibi ile nitelikli temsilciler arasındaki iş ortaklığına dayanan AUX klima yetkili bayi olmak franchise faaliyetleri, lisanlı bir iş gücü alanıdır. Markanın tüm bayilerinde topluma yansıtılan çalışma yöntemleri ve firma donanımı yeni ortaklıklarda da işletmelere aksettirilmektedir.

ALYATEK, markanın isim hakkını talepkâr işletmelere sunarken, hizmet alanında sınırsız destek ve yönlendirme vâdeder. Şartların uygun bulunması hâlinde yapılacak sözleşme, taraflarca uyulması gereken ana ve alt başlıkları içerir. Burada bayiliği talep eden firma tarafından gerçekleştirilmesi ve izlenmesi gereken adımlar bulunuyor.

Ayrıca bayilik veren kurum sorumlulukları da yine yapılacak sözleşme ile karşı taraf teminat olarak sunulmaktadır.

AUX klima bayilik içeriği ve şartları nedir?

Aux klima ürünleri, markanın distribütörlüğünü yapan ALYATEK tarafından alt bayiliklere verilecektir. Bağımsız operatörlük kapsamına giren bir çözüm ortaklığı olarak düşünülebilir. Ana hedef; hem markanın gücünü arttırmak hem de yeni istihdam ve kâr odakları yaratmak.

Genel-geçer şartlar;
• Bayilik ile marka konseptinin uyumluluğu
• Belirlenen ücretin tazmini
• Denetim ve kontrol şartlarına uygunluk
• Markanın genel hizmet politikasına riayet
• İtibar ortaklığına bağlılık

AUX Klima Bayilik Hakkında

Bu hizmet; ALYATEK öncülüğünde, klima sistemleri üretiminde lider AUX marka temsilciği kapsamındadır. Markanın hizmet anlayışına uygun yeni temsilcilikler aranmaktadır. Markanın Marmara Bölge Dağıtıcısı olarak faaliyet gösteren kurumumuz, süreçte yönetici ve belirleyici bir statüye sahiptir.

İş Özeti:

Marka: AUX Grup
Yetkili Firma: ALYATEK
Ürün / Hizmet Kapsamı: Klima – Havalandırma Sistemleri / Satış – Proje – Kurulum

Aranan Nitelikler: Gerekli sermaye, sözleşmeye uygunluk, ciddiyet, güvenilirlik, uzun soluklu hizmet temini.
Sözleşme süresi: minumum 1yıl

Yatırım Kriterleri:

Sermaye bedeli: 30000TL
İsim Hakkı Bedeli: BEDELSİZ
AUX Bayilik Ön Görülen Kazanç Tablosu
Şube Sayısı: 30
Ortalama Kâr Marjı: %20
Girişimci Destekleri: Eğitim, proje, pazarlama ve bilgilendirme desteği.

AUX Bayilik İletişim Bilgileri

Firma: ALYATEK
Adres: İstasyon Mh. Şehitler Cd. Dostkent Sitesi A Blok No:107/1-2 Tuzla Marina Karşısı Tuzla/İSTANBUL
Telefon: 0 (216) 494 1 494 – 0 (216) 494 2 494
e-Posta: info@alyatek.com.tr
Web Sitesi: https://auxklima.net

AUX Klima bayilik Şartları

AUX klima yetkili bayi olmak için şartlar; gerekli belgeler ile belirlenen ödeme planının gerçekleştirilmesi esasına dayanmaktadır. Yapılan sözleşme bitimine kadar tüm şartlar geçerli olup, taraflar bu akde uymakla yükümlüdür.

İşletmeci ve bayilik seçimi titizlikle gerçekleştirilmektedir. Markanın ve ana dağıtıcı firmanın kurumsal niteliği, tüm alt bayiliklerde de etkisini göstermelidir.

AUX bayilik çalışma şartları nelerdir?

Tüm marka bayilikleri, hizmet verdikleri il ve bölge sınırlarında belirlenen hizmet politikasına uyumlu bir faaliyet gerçekleştirir. Ürünlerin tanıtımı, satış ve pazarlama, reklam, alan keşif hizmetleri, müşteri bilgilendirme, projelendirme ve montaj faaliyetleri bu kapsamda yer almaktadır.

Klima sistemlerinin yapılara adaptasyonunda, ürün kataloğunda yer alan en ideal seçim gerçekleştirilir. Müşteri odaklı hizmet anlayışı, bütçe planlaması ve teknik analizler neticesinde gerçekleştirilir.

AUX bayiliğine nasıl başvurulur?

ALYATEK web sitesi üzerinden ve tüm iletişim kanallarımız aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz. Gerekli formu doldurmak ve istenen belgeleri temin etmek ön kayıt için yeterli olacaktır. Bu süreçte, yetkililer size gerçekleştirmeniz gereken adımlar konusunda yönlendirme yapacaktır.

Ödeme şekli ve bütçe planlaması da bu aşamada projelendirilir. Bölge Satış Yöneticileri ile gerçekleştirilen ön görüşmede gerekli şartlar karara bağlanır. Şartlarda anlaşılması ve gerekli koşulların yerine getirilmesi hâlinde, AUX klima yetkili bayi olmak için ;bayilik -servislik sözleşmesi taraflarca imzalanır.

AUX Klima Marmara Bölge Dağıtıcısı

Aux klima Marmara Bölge Dağıtıcısı ALYATEK, uzun yıllardır sektörde çeşitli markalarla iş ortaklığını yürüten bir kuruluştur. Elektronik sistem ekipmanları ve HVAC sistemlerin üretim, satış ve projelendirmesinde aktif rol oynayan firmamız, AUX’un geniş ürün konseptini daha geniş kitlelere ulaştırmayı hedefliyor.

Markanın yüksek pazar oranı ve sektördeki tercih edilir kimliği, yeni kâr ortaklarına ihtiyaç duymaktadır. Bu süreci, yerel klima sistemleri pazarında deneyimli firmamız yönetmektedir. Bizimle iletişime geçerek süreci başlatabilir ve siz de AUX’un kazançlı iş dünyasına yeni bir adım atabilirsiniz.

 

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır! AUX Klima sistemleri 3yıl garantilidir.