48000lik klima fiyatları

51
48000lik klima fiyatları ne kadar
48000lik klima fiyatları nedir

48000lik klima fiyatları

48000lik klima fiyatları , gelişmiş bir HVAC sistemi olarak markanın spesiyal üretim programlar arasında yerini alıyor. Sistem montajı için yeterli alt yapıya sahip olmayan ortamlarda kullanılması büyük fayda sağlar. Buna ek olarak, cihaz iç ünitesi farklı karakterli bir montaj süreci sağlamaktadır.

Bu sayede birbirinden farklı mimarî kompozisyonlarda cihazın kurulum süreci oldukça pratik olmaktadır. İşte bu ürünü tercih edecek kullanıcılar için montaj opsiyonları;

1. Zemin üzerine
2. Pencere altına
3. Duvar boşluğuna
4. Duvar yüzeyine

48000lik klima fiyatları nedir?

48000lik klima fiyatları ; ayrıca iç ünite duvara gömme ve yarı gömme şeklinde de uyarlanabilir. Gövde tasarımı minimal bir kütleye sahip. Cihazın görünen yüzü ise, estetik dokunuşlarla tasarlanmış. Bu detaycı yaklaşım, alan optimizasyonunu en iyi şekilde sağlayacaktır.

Değişen ve gelişen sektörel yenilikleri Fluo klima  fiyatları ’nın üretim programlarına da daha orijinal ve kaliteli bir kimlik kazandırmıştır. Son trendleri takip eden ve teknolojik gelişmeleri tüm ürün ağına empoze eden marka, piyasada oldukça tercih edilen firmalar arasında yer alıyor.

Fluo 48000 Btu Yer-Tavan Tipi İnverter Klima Ekonomik Kullanım

Fluo 48000 Btu yer-tavan tipi klima, tüm iç ünite organları portatif bir tasarım planıyla hayata geçirilmiştir. Böylece gövdeden ayrılabilen ön panel, temizlik ve bakım için büyük avantaj sağlar.

Bu bakım periyotlarının düzenli ve yeterli sağlanabilmesi, cihazın daha uzun ömürlü kullanılmasında en büyük etkendir. Özellikle filtrelerin yıkanabilir olması ve gerektiğinde tüm atıklardan arındırılması, sistem kabiliyetini ve çalışma kalitesini arttırmaktadır.

Fluo 48000 Btu yer-tavan tipi inverter klima ekonomik kullanım, yüksek dinamizm avantajları sunuyor. Bunun için daha akıllı ve dengeli bir ısı aktarımı sağlayan inverter kompresörlerin yanı-sıra, ekstra kullanıcı modları da mevcut.

En uygun 48000lik klima fiyatları

Cihaz, ekonomik modda devreye girdiğinde daha tasarruflu bir çalışma prensibi benimser. Alanların ve bireylerin iklim şartlarına en uygun ısı değerlerine ulaştırılması sağlanırken, bir yandan da düşük faturalar vâdeden bir ürün garantisi sunulmaktadır.

48000lik salon Tipi klima

48000lik  salon tipi inverter klima donmaya karşı koruma ve ısı sabitleme özelliklerine sahip. Asgarî 10 derecede stabil hale getirilen ortam, soğuk mevsimlerde aşırı soğuma gibi durumların önüne geçer. Siz ortamda yokken cihaz bu modda düşük bir tüketimle aktif olacaktır.

Böylece fahiş ısı düşmelerinin önüne geçilecek ve ısıtma programı aktif olduğunda daha hızlı bir vrf iklimlendirme programı sağlanmış olacaktır.

48000lik kaset tipi klima

48000lik kaset tipi klima  çalışma esasları; geniş bir aralığı karşılayacak niteliktedir. Cihaz soğutma programında -10 dereceye kadar etkili bir faaliyet sergiler. Ayrıca 43 dereceye varan dış ortam sıcaklığında da soğutma programı oldukça yüksek bir performans sergileyecektir.

Isıtma sürecinde de -20 lere kadar düşen mevsimsel değerler, cihazın aktivitesinde herhangi bir sekteye neden olmaz. Dış ortamda 24 derecelik bir sıcaklık seviyesi bulunduğunda, gerekli ortamlarda yine ısıtma gereksinimini karşılayabilmektedir. 48000lik klima fiyatları ile bu geniş çalışma kabiliyeti, değişen ihtiyaçlar ve farklı iklim tipolojileri için oldukça yetkin bir sistem karakteri sunar.

48000lik klima fiyat ve modelleri

48000lik klima fiyatları ile  kazanımları; ekonomik tüketim, çevre duyarlılığı ve pratik kullanım gibi aslî ihtiyaçları karşılayacak bir tablo çizer. Bu ürün, inverter tahrikli kompresörlerin otomatik algısı sayesinde değişen bir kapasiteyle çalışmaktadır. Bu da demek oluyor ki; gereğinden fazla ya da eksik bir ısı aktarımı mevzubahis olmayacaktır.

Bu sayede sürekli hızlı çalışma gereksinimi olmayan kompresörler, yıllık tüketim oranlarını aşağı değerlere çekecektir. Sistemin kullanıcılara sağladığı avantajlardan biri de, çeşitli fonskiyonlar ve otomatik modlar ile donatılmış iç sistematiği. Bireyler için konfor ve güvenlik beklentisi, Fluo klima fiyatları’nın bu seride yer alan ürünleriyle daha akılcı ve kesintisiz bir şekilde sağlanmış olacaktır.

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır!Fluo vrf sistemleri 5 yıl garantilidir.